Dětský zahradní domeček VÍTEK

Kód: 2099
Značka: 4iQ
8 600 Kč
Momentálně nedostupné

Zahradní domek pro děti Vítek - Impregnovaná borovice v tlakových komorách

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětský zahradní domeček VÍTEK

Jak proměnit vaši zahradu v dokonalé hřiště pro vaše děti nebo jak vklouznout do světa fantazie? Řešením  může být dřevěný domek VÍTEK, který bude nádhernou dekorací zahrady a zdrojem dětské radosti. Celá rodina se může podílet na stavbě domku díky připraveným dílům a dát se unést fantazií při jeho malování. 


Náš domek má modulární konstrukci a většinu prvků, jako stěny, střecha, dveře, okna, podlahy jsou rychle sestaveny a připraveny pro malování.


Domky jsou chráněny certifikovanými bezchromovými přípravky v tlakových komorách. Tím je zajištěno bezpečné a dlouhodobé užívání domu ve venkovním prostoru.


Velmi zábavné je také malování domku, kde můžete uplatnit fantazii vašeho dítěte a dokončit tak celkovou spokojenost z domečku.

 

 • Materiál: Impregnovaná borovice v tlakových komorách - přípravek Wolmanit CX-8WB– bezchromový. Tato impregnace zabezpečuje dlouhodobou ochranu proti houbám a hmyzu napadajícím dřevo a stálobarevnost. Certifikované dřevo FSC®!
 • Bezpečnost, certifikace: Domek má certifikát TÜV pro domácí neveřejná hřiště a je shodný s normou EN 71
 • Vnější rozměr a výška (DxŠxV): 161x127x158 cm
 • Rozměr vnitřní zastřešené plochy 157 x 123 cm
 • Vnitřní zastřešená plocha 1,93 m2
 • Základní rozměr domečku: 1,26 x 1,12 m
 • Síla latí stěny/podlaha: 12/12 mm
 • Vybavení domku 1 dveře, 2x okno vyplněné průhledným plexisklem, truhlík na květiny, střešní krytina, sada montážních šroubů a spojovacího materiálu dle návodu.
 • Rozměr palety s domkem 180x125x50 cm
 • Váha palety s kompletním domkem 180 kg
 • Věková kategorie Vhodné pro děti od 3 let
 • Maximální hmotnost uživatele / maximální zatížení. 50 kg / 150 kg

 

POZOR!!

Domky neskladujte zakryté a ani je nijak speciálně nechraňte před deštěm a povětrnostními podmínkami, vše je impregnováno v tlakových komorách .

Můžete skladovat venku – např. pouze pod střechou, na pevné podložce (beton, dlažba, asfalt, apod.)

V případě skladování v teple nebo v nevětraném prostředí hrozí možnost tvorby plísně!!

Domek nedávejte do uzavřených, nevětraných prostorů a nezakrývejte fólií!! Pouze odeberte střešní krytinu a montážní sadu – šroubky.

Všechny části domku jsou impregnovány v tlakových komorách. Pokud se expeduje domek krátce po této impregnaci, některé dřevěné části mohou vypadat jako mokré. Je to potvrzení impregnace jednotlivých částí. Nechte domek volně vyschnout a potom dále postupujte podle návodu. 

Zelená látka, která se může objevit na jednotlivých dílech je vysrážená impregnace. Tato látka není ke škodě, je to nadbytečná impregnace, která se již nevstřebala do dřeva. Odstranění je velmi jednoduché a to za pomocí hadříku nebo houby, popř. jemného brusného papíru.

Takto je váš domek a jeho jednotlivé části chráněn proti povětrnostním vlivům a bude sloužit po mnoho let.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: