Dětský zahradní domeček ALEX SLEVA Výprodej

Dětský zahradní domeček ALEX SLEVA Výprodej

SKLADEM

Zahradní domek pro děti - Impregnovaná borovice v tlakových komorách

3500 Kč s DPH

Dětský zahradní domeček ALEX 

Pokud se vaše děti už nudí z nově zakoupené hračky a předchozí hry je už nebaví, nabízíme malý dřevěný domek "ALEX". Jeho použití a vzhled bude záviset jen na vašem dítěti, které si vytvoří svůj vlastní koutek.


Náš domek má jednoduchou konstrukci a většinu prvků, jako stěny, střecha, dveře, okna, podlahy, zábradlí jsou rychle sestaveny a připraveny pro malování.

Domky jsou chráněny certifikovanými prostředky v tlakových komorách, které neobsahují chrom. Tím je zajištěno bezpečné a dlouhodobé užívání domu ve venkovním prostoru.


Velmi zábavné je také samotné malování domku, kde můžete uplatnit fantazii vašeho dítěte a dovršit tak celkovou spokojenost z našeho výrobku. 

  • Materiál: Impregnovaná borovice v tlakových komorách - přípravek TANALITH E 3475 – bezchromový. Tato impregnace zabezpečuje dlouhodobou ochranu proti houbám a hmyzu napadajícím dřevo a stálobarevnost. Certifikované dřevo FSC®!
  • Bezpečnost, certifikace: Domek má certifikát TÜV pro domácí neveřejná hřiště a je shodný s normou EN 71Materiál: Impregnovaná borovice v tlakových komorách
  • Vnější rozměr (DxŠxV): 120 x 120 x 156 cm
  • Vnitřní zastřešená plocha 1,32 m2
  • Síla latí: 12 mm
  • Vybavení domku: 1 dveře,1 okna otvíratelné, střešní krytina, sada montážních šroubů a spojovacího materiálu dle návodu.
  • Rozměr palety s domkem: 47x120x45 cm 
  • Váha palety s kopmletním domkem: 120 kg
  • Vhodné pro děti od 1 roku

 

POZOR!!

Domky neskladujte zakryté a ani je nijak speciálně nechraňte před deštěm a povětrnostními podmínkami, vše je impregnováno v tlakových komorách .

Můžete skladovat venku – např. pouze pod střechou, na pevné podložce (beton, dlažba, asfalt, apod.)

V případě skladování v teple nebo v něvtraném prostředí hrozí možnost tvorby plísně!!

Domek nedávejte do uzavřených, nevětraných prostorů a nezakrývejte fólií!! Pouze odeberte střešní krytinu a montážní sadu – šroubky.

Všechny části domku jsou impregnovány v tlakových komorách. Pokud se expeduje domek krátce po této impregnaci, některé dřevěné části mohou vypadat jako mokré. Je to potvrzení impregnace jednotlivých částí. Nechte domek volně vyschnout a potom dále postupujte podle návodu. 

Zelená látka, která se může objevit na jednotlivých dílech je vysrážená impregnace. Tato látka není ke škodě, je to nadbytečná impregnace, která se již nevstřebala do dřeva. Odstranění je velmi jednoduché a to za pomocí hadříku nebo houby, popř. jemného brusného papíru.

Takto je váš domek a jeho jednotlivé části chráněn proti povětrnostním vlivům a bude sloužit po mnoho let.

 

 

 

 

 

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info