Dětský zahradní domeček ROBERT

Dětský zahradní domeček ROBERT

SKLADEM

Zahradní domek pro děti - Impregnovaná borovice v tlakových komorách

8900 Kč s DPH

Dětský zahradní domeček ROBERT

Pokud se vaše děti už nudí z nově zakoupené hračky a předchozí hry je už nebaví, nabízíme malý dřevěný domek "ROBERT". Jeho použití a vzhled bude záviset jen na vašem dítěti, které si vytvoří svůj vlastní koutek.


Náš domek má modulární konstrukci a většinu prvků, jako stěny, střecha, dveře, okna, podlahy, zábradlí jsou rychle sestaveny a připraveny pro malování.

Domky jsou chráněny certifikovanými prostředky v tlakových komorách, které neobsahují chrom. Tím je zajištěno bezpečné a dlouhodobé užívání domu ve venkovním prostoru.


Velmi zábavné je také samotné malování domku, kde můžete uplatnit fantazii vašeho dítěte a dovršit tak celkovou spokojenost z našeho výrobku. 

  • Materiál: Impregnovaná borovice v tlakových komorách
  • Vnější rozměr (DxŠxV): 166 x 118 cm i 248 cm
  • Rozměr vnitřní zastřešené plochy: 166 x 118 cm
  • Vnitřní zastřešená plocha 1,95 m2
  • Síla latí: 12 mm/19 mm
  • Vybavení domku: 1 dělené dveře,1 okna vyplněné průhledným plexisklem, žebřík, klouzačka, střešní  krytina, sada montážních šroubů a spojovacího materiálu dle návodu.
  • Rozměr palety s domkem: 216x118x69 cm
  • Váha palety s kopmletním domkem: 230 g
  • Vhodné pro děti od 3 - 8 let

Termín dodání: 7 - 14 dnů

POZOR!!

Domky neskladujte zakryté a ani je nijak speciálně nechraňte před deštěm a povětrnostními podmínkami, vše je impregnováno v tlakových komorách .

Můžete skladovat venku – např. pouze pod střechou, na pevné podložce (beton, dlažba, asfalt, apod.)

V případě skladování v teple nebo v něvtraném prostředí hrozí možnost tvorby plísně!!

Domek nedávejte do uzavřených, nevětraných prostorů a nezakrývejte fólií!! Pouze odeberte střešní krytinu a montážní sadu – šroubky.

Všechny části domku jsou impregnovány v tlakových komorách. Pokud se expeduje domek krátce po této impregnaci, některé dřevěné části mohou vypadat jako mokré. Je to potvrzení impregnace jednotlivých částí. Nechte domek volně vyschnout a potom dále postupujte podle návodu. 

Zelená látka, která se může objevit na jednotlivých dílech je vysrážená impregnace. Tato látka není ke škodě, je to nadbytečná impregnace, která se již nevstřebala do dřeva. Odstranění je velmi jednoduché a to za pomocí hadříku nebo houby, popř. jemného brusného papíru.

Takto je váš domek a jeho jednotlivé části chráněn proti povětrnostním vlivům a bude sloužit po mnoho let.

 

 

 

 

 

 

 

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info