Dětský zahradní domeček TOMÍK

Dětský zahradní domeček TOMÍK

SKLADEM

Zahradní domek pro děti TOMÍK - Impregnovaná borovice v tlakových komorách

8500 Kč s DPH

Dětský zahradní domeček TOMÍK

 

Hledáte jedinečný dárek pro vaše děti, který by rozvíjel představivost, fantazii a poskytuje zábavuí? Chcete, aby vaše děti trávilo svůj čas v přírodě?

Nabízíme dětsktá zahradní dřevěný domeček "Tomík", který nejen uspokojí potřeby dítěte, ale také umožnit rodině, aby trávila společný čas už při montáži a malování domku. Montáž domku je zábavná a díky malému počtu dílů také snadná.

Náš domek má modulární konstrukci a většinu prvků, jako stěny, střecha, dveře, okna, podlahy, zábradlí jsou rychle sestaveny a připraveny pro malování.

Domky jsou chráněny certifikovanými prostředky v tlakových komorách, které neobsahují chrom. Tím je zajištěno bezpečné a dlouhodobé užívání domu ve venkovním prostoru.

Velmi zábavné je také samotné malování domku, kde můžete uplatnit fantazii vašeho dítěte a dovršit tak celkovou spokojenost z našeho výrobku.

 • Materiál:  impregnovaná borovice v tlalových komorách
 • Vnější rozměr (DxŠxV): 178 x 125 x 211 cm
 • Rozměr vnitřní zastřešené plochy: 110 x 122 cm
 • Vnitřní zastřešená plocha: 1,34 m2
 • Rozměr nezastřešené vnější plochy: 69 x 125 cm
 • Vnější nezastřešená plocha: 0,86 m2
 • Výška základny nad zemí: 57 cm
 • Síla latí: 12 mm
 • Vybavení domku: 1 dveře, 2 okna vyplněné průhledným plexisklem, 1 květináč, střešní krytina, sada                                        montážních šroubů a spojovacího materiálu dle návodu.
 • Rozměr palety s domkem: 182 x 122 x 43 cm
 • Váha palety s kopmletním domkem: 192 kg
 • Věková kategorie Vhodné pro děti: od 3 - 10 let

 

Termín dodání: 7 - 14 dnů 

POZOR!!

Domky neskladujte zakryté a ani je nijak speciálně nechraňte před deštěm a povětrnostními podmínkami, vše je impregnováno v tlakových komorách .

Můžete skladovat venku – např. pouze pod střechou, na pevné podložce (beton, dlažba, asfalt, apod.)

V případě skladování v teple nebo v něvtraném prostředí hrozí možnost tvorby plísně!!

Domek nedávejte do uzavřených, nevětraných prostorů a nezakrývejte fólií!! Pouze odeberte střešní krytinu a montážní sadu – šroubky.

Všechny části domku jsou impregnovány v tlakových komorách. Pokud se expeduje domek krátce po této impregnaci, některé dřevěné části mohou vypadat jako mokré. Je to potvrzení impregnace jednotlivých částí. Nechte domek volně vyschnout a potom dále postupujte podle návodu. 

Zelená látka, která se může objevit na jednotlivých dílech je vysrážená impregnace. Tato látka není ke škodě, je to nadbytečná impregnace, která se již nevstřebala do dřeva. Odstranění je velmi jednoduché a to za pomocí hadříku nebo houby, popř. jemného brusného papíru.

Takto je váš domek a jeho jednotlivé části chráněn proti povětrnostním vlivům a bude sloužit po mnoho let.

 

 

 

 

 

 

 

Zahradní domek Tomik

Andrea Palirova, 4.5.2016 9:19.33

Dobrý den, Chci u Vás objednat dětský zahradní domek http://www.dverezborovice.cz/p/244/detsky-zahradni-dreveny-domecek-bob?variant[75]=354 Chtěla bych se zeptat zda jde u domku vybrat barva krytiny? Zda je možnost černé či šedivé? Děkuji za odpověď Palírová

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info